Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık Ve Büyücülük Okulu

ÜYE OLUN EĞLENCEYİ KAÇIRMAYIN

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Müdire Yardımcılığı Alımları

4 posters
YazarMesaj
Prof.Vanessa Anne Hudgens
Müdire/İksir Prof.
Müdire/İksir Prof.

Rp Sevgilin : ♥♥♥Zac Efron♥♥♥
Mezun Olduğun/Okuduğun Binan : Gryffindor [Mezun]

Müdire Yardımcılığı Alımları Empty
MesajKonu: Müdire Yardımcılığı Alımları   Müdire Yardımcılığı Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 1:32 pm

Ad:
Soyad:

MÜdirelerle birlikte gözden geçireceğiz ve öyle seçeceğiz
Not:Başvuralar 15-20 Mart arası açıktır

En son Prof.Vanessa Anne Hudgens tarafından C.tesi Mart 15, 2008 3:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://sanalhogwartsokulu.yetkin-forum.com
Anice Christina Efron
Baş Şifacı
Baş Şifacı
Anice Christina Efron

Rp Sevgilin : yok :(
Mezun Olduğun/Okuduğun Binan : Ravenclaw (mezun)

MesajKonu: Geri: Müdire Yardımcılığı Alımları   Müdire Yardımcılığı Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 2:27 pm

Ad: Anice Christina
Soyad: Efron
Örnek rp:

Christina hızlı hızlı yürümeye başladı. Bugün başvurusu yapacaktı. Aslında çok heyecanlıydı fakat bunu pek belli etmek de istemiyordu. Bir aksilik çıkmasın diye aceleyle formu kontrol etti. Son gülümsedi. İçinden
"Harika! Hiç eksik yokmuş!"
dedi. Formu çantasına özenle koydu. Üsütünü başını iyice düzeltti. Derin bir nefes alıp kapıyı çaldı. Aslında o abisinin sevgilisiydi fakat, burası bir okuldu. Düzgün biri olması gerekiyordu. İçeriden
"Gir!"
sesi gelince kendine gelip kapıyı açtı. Vanessa'ya gülümseyerek
"Günaydın efendim. Şey.. Ben yardımclık başvurusu için gelmiştim."
dedi ve aceleyle formu çantasından çıkarıp Vanessa'ya uzattı. Vanessa biraz incelemişti. Sonra Christina beklemeye dayanamayarak
"Müsaadenizle ben gidiyim. İyi günler!"
dedi. Kapıyı açarak dışarı çıktı. İçinden
"Kolay oldu.."
diye düşündü. Çantasını sallaya sallaya koridorda yürümeye başladı...
http://www.hogwartsakademisi.tr.cx/
Müdire/İksir Prof.
Müdire/İksir Prof.

MesajKonu: Geri: Müdire Yardımcılığı Alımları   Müdire Yardımcılığı Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 2:40 pm

Gözden Geçirilicek
Ashley Michelle Hudgens
Sihir Tarihi Prof.
Sihir Tarihi Prof.
Ashley Michelle Hudgens

MesajKonu: Geri: Müdire Yardımcılığı Alımları   Müdire Yardımcılığı Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 2:58 pm

Ad: Ashley Michelle
Soyad: Tisdale

Örnek Rp;

Ash ilk Eski Yazılar Dersi için heyecanlıydı.Ama bazı öğrencilerin derse fazlasıyla ön yarglı
bakacaklarından kesiniyle emindi.Ama bu onu asla engelleyemezdi.Ash kafasına koyduğunu yapardı.Ve bu dersi öğrencilerine öğretmek için elinden gelenin
en iyisi fazlasıyla yapacaktı,yapmak zorundaydı.Eski Yazılar....
Zor bir ders olmasına rağmen öğrencilerinin bu dersi seveceğini mutlaka biliyordu.Wen dersliğe girdi sessizce.Derslik ona garip gelmemişti,sanki hep buradaymış gibi hissediyordu.İçinden;

'Otium sine litteris mors est. ''

diye mırıldandı.Eski yazılar Profesörü olduğu için ara sıra farkına varmadan Latince kelimeler kullanırdı.Ama bu her zaman hoşuna giderdi.Bunları dikkatlice düşünrken birden bir öğrencinin sesiyle irkildi.

''Profesör ,Profesör,ders ne zaman başlayacak...''

Ash çoçuğa hiçbirşey demeden eliyle sırayı gösterdi.Çocuk Ash'i anlamıştı ve hemen yerindeki pozisyonunu almıştı bile.İçerisi dolduktan sonra Ash sınıftakilere gülümseyerek;

''Eveeetttt,çocuklar ben Eski Yazılar Profesörünüz Ashley Michelle Tisdale...Umarım ki ehpinizin bu derse ilgisi vardır ve iyi bir dönem geçiririz.Tabii bu sizin elinizde.Bu dersimiz derse giriş ve tanışma bölümlerinden oluşacak.Sınıftakiler bir dahaki dersimde de bulunacaklar.Bu dersime yani ilk dersime gelmeyenler 2. derse de katılamayacaklar.Bu yüzden siz kendinizi tanıtmaya başlayın... ''

Tüm öğrenciler kendilerini tanıttıktan sonra Ash;

''Bu dersimiz bitmiştir.Dediğim gibi bu dersime ilk dersime gelenler bir dahakine de katılmak zorundalar.Bu dersime gelmeyeneler 2.'ye katılamazlar.Evett,sizlerle tanıştığıma memnun oldum..Hepinize iyi günler...''

dedi Ash gülümseyerek.Tüm öğrenciler sınıftan çıkmıştı.Ash iyi bir dersin geçtiği düşüncesiyle sınıftan çıktı..
Müdire/İksir Prof.
Müdire/İksir Prof.

MesajKonu: Geri: Müdire Yardımcılığı Alımları   Müdire Yardımcılığı Alımları Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 3:01 pm

Gözden Geçilecek
Bill Jörg Black
Kehanet Profosörü/Hoflepuff B.S.
Kehanet Profosörü/Hoflepuff B.S.
Bill Jörg Black

MesajKonu: Geri: Müdire Yardımcılığı Alımları   Müdire Yardımcılığı Alımları Icon_minitimePtsi Mart 17, 2008 8:15 pm

Ad-Soyad: Mattéo B. Black
[ Ismimi deiştirmek istedim ve deiştireceğim isme göre rp yazdım ]

Meslek : Kehanet Profesör^ü ve HufflePuff Bina Sorumlusu
Ornek Rp :

Saat geceyarısına varmak üzereydi.Etraf karanlık içinde çırpınıyordu.Bir yandan ay etrafa gülücükler saçıyor ama karşılığını göremiyordu. Aslında Londra bu kadar sessiz ve karanlık değildi. Ama şimdi herkes evine çekilmiş televizyon izliyordu. Evlerin ışıkları caddeyi loş bir ortama çeviriyordu...

Matt o gece uyuyamamıştı. Zaten bu genelde rastlanan bir durumdu. Müzik dinlemekten başı ağrır ve bu anca yalnız kalabildiğinde geçerdi.İşte yine kendini caddeye atmış bir serseri gibi etrafta dolanıyordu.Birden Arthemis Park'a geldi. Burası Matt'in yalnız kalabildiği sayılı ortamlardan biriydi.Her zamanki gibi Arthemis'in mezarından uzak yalnızlıkla büyüyen çimlere uzandı.

Gökyüzü olduğundan gizemliydi.Yıldızlar sık sık sönüp tekrar aydınlanıyordu.Sanki bir kalp gibi.Gelip gitmeler...Evet yine geliyordu.Birden ellerini kafasına koydu.Sanki biri denizi yararak içine ses çıkaran yaratıklardan atıyordu.Bu gerçekten işkence gibiydi.Uzandığı yerden kalkıp oturdu.Gözleri dolmuştu.Bu çok ağrıtıcıydı.Gözlerini sildi ve tekrar uzandı..

Yarım saat sonra hafif bir rüzgar çıktı.Ürperme ile uyandı Matt.Elini tekrar başına koydu.Geçmişti.Hiç bu kadar çabuk geçmezdi.Bu gün şanslı olduğunu kendi de fark etmişti zaten.Gülümsemeyle gökyüzüne geri döndü. Muhteşem bir manzaraydı ama yarım saat önce.Şimdi etrafı kara bulutlar kaplamıştı.Yağmur yağacak gibi değildi. Birden ayak sesleri duydu.

-Kim var orada???

Bir ses Matt'in sorusuna cevap verdi...

-Ben...

Ses pek uzaklardan gelmiyordu.Ama sesin yumuşaklığına bakarak bir kızdan geldiği rahatça anlaşılıyordu.Ama hayatında hiç böyle saçma bir cevap almamıştı.Birden gölgelerin ardından bir kız çıktı.Ay ışığının yansıttıklarına göre saçları uzun ve sarıydı.Yetişkin biriydi. Acaba bir kızın bu saatlerde dışarıda ne işi vardı??

-Merhaba. Ben Matt. Bu saatlerde sizin gibi bir bayanın buralarda ne işi var??

Acaba çok mu ileri gitmişti.Sonuçta tanımadığı biri ile konuşuyordu. Belkide sokaklarda gezinen serserilerden biriydi. Ama güzeldi. Ve de fazla bakımlıydı. Daha çok bir partiden çıkmış veay sevgilisiyle ayrılmış biri gibi duruyordu. Yani serseri olamazdı.

Birden aklına geldi. Bunu düşünecek pek zamanıda yoktu zaten. Cidden hiç bu kadar çabuk baş ağrısı geçmezdi. Genelde sabahlara kadar kıvranır durur ama bir türlü iyileşemezdi.Ah bide şu bağımlısı olduğu müzikten vaçgeçebilseydi..

- Bazen sıkılıp, buralarda dolaşmaya çıkıyorum. Sürekli bir yerde tıkılıp kalacağıma dolaşmak daha iyi oluyor.

Kızı sesi demin duyduğundan da tatlıydı.Ve de gülümsemesi çok, çok hoştu.

- Ben adını söylersin diye umuyordum.Yani sormama gerek var mı ki?

Biraz utanmışmıydı sanki? Hey Matt kendine gel..! Niye böyle olmuştu acaba? Kızdan hoşlanmış mıydı? Lilum'dan ayrılalı beri hiç böyle mutlu olmamıştı. Zaten o Lilium'u bir yerlerde görse boğazlayacaktı!!Onun yüzünden her gece müzik dinleyip başını çatlatıyordu. Bu delilik olmalıydı ama insan buna karşı koyamıyordu işte.. Belkide şu an yaşadıkları yeni birşeyleri başlangıcıydı..

- Angie.. Memnun oldum, Matt.

Angie. Bu ismi severdi. İleride kızına vereceği isimler listesi arasında yer alıyordu...

- Bir yerlerde çalışıyor musun??

- Evet.. Yani yakında başlayacağım. Hogwarts'ta Astronomi Profesörü olmayı umuyorum. Sen?

- Gerçekten mi??

Biraz saçma olmuştu herhalde. Yalan söyleyecek hali yoktu ya..

- Yani.. Bende Hogwarts'tayım. Tılsım profesörü olarak.

İnanamıyordu. Galiba tanrı kızdan hoşlandığını anlayarak ona böyle bir şans vermişti. Belki de ileride ilişkileri daha da gelişebilirdi. Aslında şimdiden ondan bi hayli hoşlanmıştı ama daha onu tam tanımıyordu. Yani pat diye çıkma teklifi edemezdi.. Saçları çok hafif ama güzel kokuyordu. Aşırıya kaçmadan da bakımlı insanlar Matt için iyiydi.

- Eğer özeline girmeyeceksem bana biraz ehhmm özelliklerinden bahseder misin?? Yanlış anlama sadece tanımak istiyorum seni. Ne de olsa 1 sene beraberiz okulda...

- Imm, mesela Muggle'lardan pek hoşlanmam. Sevmem diyemem fakat öyle görüşmekten, bağlantıda olmaktan rahatsız olurum. Yani Safkanlığı tercih ederim. Sonra, bunun gibi gecelerde yürüyüşe çıkmayı severim. Yani geceyi ve ayı severim. Sıcak ve güneşten pek hoşlanmam, yağmurlu havaları severim. Peki sen?

Hey bu şaka mıydı??Bu kız Matt'in ruh ikizi vs. gibiydi.Birkaç eksik vardı ama..

- Hmm.. Karanlık, gece ve müzik.Herhalde bu üçü beni anlatmaya yeter. Ama aşk, yağmur, ay, sessizlik, safkanlık, başarı ve güçte onların tamamlayıcısı. Bilmiyorum artık anlatabildim mi kendimi? Öz ve kısa konuşmalarıda severim. Öyle dedikoduymuş gevezelikmiş hiç sevmem. Fazla ortak yönümüz var yani..

Bunu söylerken Angie'nin yüzüne baktı. Gözleri ayın ışığından dolayı parlıyordu. Çok mutluydu. Hemde çok. En son 3 yıl önceki ezeli düşmanı Damien'a yumruk attığında bu kadar mutluydu. Gerçi iksinde yaşadığı duygular farklı. Biri intikam biri de... Aşk.. Başının üstündeki bulutlerı kovaladı. Sanki şimdi bunları düşünmek yerine Angie ile yağmurda denizin sesini dinlemek istiyordu.

Birden yanağına birkaç damla döküldü. Ve eline.. Yağmur başlamıştı. Bugün şanslı gününde miydi ne!!

- Deniz kıyısına inelim mi? Orada denizin o rahatlatıcı sesi daha iyi duyuluyor..

Angie'nin elinden tutup kaldırdı. Hem de bunu hiç düşünmeden yaptı. Utanmıştı. Bunu o kadar kolay yapabileceğini sanmıyordu.Ama Angie'de elini çekmemişti. Gülümsedi. Ve yine o güzel yüzünü gördü Angie'nin...

- Tamam. Zaten ben oraya hiç gitmemiştim geldiğimden beri. Eminim çok güzel bir yerdir..

Yavaş yavaş ve el ele ilerlemeye başladılar. Kendini bi garip hissetmişti. Bu unuttuğu bir duyguydu. Bir keresinde Lilium ile el ele tutuşurken ezeli düşmanı Sam ve onun o pislik arkadaşlarına alay konusu olmuştu. Tabi işe yaramaz bir şımarığın aşk konusunda rezalet olması pek şaşılacak durum değildi...

- Ailen, hala yaşıyor mu?

Bunu sorarken biraz çekinmişti. Belki de ailesi yaşamıyordu. Ve de Angie'yi üzmeyi istemezdi. 20 dakika içinde kendisine yabancı olan kız şimdi el ele tutuştuğu Angie'ye dönüşmüştü. Üstelik onun üzülmesine bile dayanamıyordu. Sanırım bu olanlar yeni bir ilişkinin tohumlarıydı.

Matt'in kafasında bu olanlar geçerken yağmur epey hızlanmıştı. Tişörtünün içine giren damlalar sanki vücuduna düşen bir kar tanesinin erimesine benziyordu. Çok soğuktu. Birden ürperdi. Saçları bozulmuştu. Hoş önceden de pek derli toplu değildi ama...

Müdire/İksir Prof.
Müdire/İksir Prof.

MesajKonu: Geri: Müdire Yardımcılığı Alımları   Müdire Yardımcılığı Alımları Icon_minitimePerş. Mart 20, 2008 10:36 pm

Tamam alındın

...........kilit.......

Müdire Yardımcılığı Alımları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-